Друк на сувенірній продукції

"... кожне слово, кожен символ, кожна тінь
повинні просувати повідомлення, яке ви намагаєтеся передати"
Вільям Бренбах

Сувенір — подарунок на згадку або річ, пов'язана зі спогадами.

Різні види сувенірної продукції можуть стати як хорошим подарунком для рідних, друзів і партнерів, так і суттєвою підтримкою в бізнесі.

Невеликий презент, предмет, необхідний будь-якій людині в повсякденному побуті - кружка, ручка, флешка, брелок з фото чи логотипом, нікого не залишать байдужим і будуть постійним нагадуванням про Вас.

Друк на футболках

Не тратьте Ваш час на пошуки ексклюзивного одягу. Друк оригінального тексту чи зображення на одязі забезпечить Вам стопроцентну унікальність та неповторінсть.

Друк на подушках

Подарункова подушка з фотографією Ваших близьких чи з логотипом Вашої компанії для бізнес-партнерів - це справді ексклюзивна річ, яка стане пам'ятною прикрасою будь-якого інтерєру.

Друк на тарілках

Друк на тарілках - е ще один спосіб створити ексклюзивний сувенір. Тарілка з фотографією, логотипом підприємства, гербом чи написами - може стати гарним модарком на ювілей компанії, подарунком для шанованих гостей, на день народження і т.д.

Друк на кружках

Кружка - невідємний атрибут кожного дня. А що може бути краще, ніж кружка з фото чи оригінальним написом? Цей подарунок буде актуальним на будь-якому святі: Дні Народження, 8 березня, дні Св. Валентина, на Новому Році і тд.
Таку кружку не заховають в дальній кут, нею будуть користуватися і хвалитися.

Друк на пазлах

Персонализовані пазли з цікавими фотографіями завжди будуть оригінальним подарунком близьким Вам людям.
Збираючи такий пазл, вони будуть заново переживати моменти, зображені на такій головоломці.

Друк на брелках

Брелки сьогодні - це не тільки необхідний атрибут нашого повсякденного життя, але і, в деякій мірі прикраса, яка завжди при нас.
Брелки є всюди: на ключах, на мобільних телефонах, на автомобільних сигналізаціях тощо.
Брелок з фотографією, логотипом підприємства, гербом чи написом - може стати хорошим подарунком на ювілей компанії, на день народження чи просто на згадку для рідних та друзів.

Контактна інформація

 • Адреса:
 • м.Тернопіль,
  вул. 15 Квітня 9
 • Тлефон:
 • (067) 353 29 28 (Люба)
 • Skype:
 • love.voloshina
 • E-mail:
 • aradruk@gmail.com
 • Графік роботи

  Пн - Ст: 930 - 1800
  Субота: 1000 - 1500
  Неділя вихідний